Mikser Medya
loading...
apple store bağdat caddesi

Apple Avrupa’daki En Büyük Mağazasını İstanbul’da Açacak

apple store bağdat caddesi

Önümüzdeki Aylarda İstanbul’da Avrupa’nın En Büyük Apple Mağazası Açılacak

Her geçen gün kendini geliştirmeye ve büyütmeye devam eden dev teknoloji markası Apple, Avrupa kıtasında konumlandırılmış en büyük mağazasını İstanbul’da açacağını resmi olarak duyurdu.

Türkiye’de toplam iki mağazası bulunan ve bunların ikisi de İstanbul’da bulunan Apple mağazalarının yanına bir yenisi daha eklenecek. Beşiktaş ve Üsküdar’daki mağazaları gölgesinde bırakacak bu yeni Apple mağazası, Avrupa kıtasındaki en büyük Apple mağazası olarak tarihe geçecek.

apple store bağdat caddesi

Yeni Apple Store Nerede Açılacak?

Apple’ın resmi sitesinden yaptığı duyuru ile Avrupa’nın en büyük Apple Store’u, İstanbul’un en işlek caddelerinden birisi olan Bağdat Caddesi’nde açılacak.

“İstanbul’un kalbi Bağdat Caddesi’nde çok yakında yeni bir mağaza açıyoruz.

Her konuda size yardımcı olacak uzmanlarla buluşacağınız, yeni bilgilerle becerilerinizi geliştireceğiniz, bahçesinde vakit geçirirken ilham alacağınız ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracağınız bu üçüncü mağazamızda sizinle ve büyük küçük, uçuk kaçık tüm fikirlerinizle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Apple
apple store bağdat caddesi

“Büyük küçük, uçuk kaçık. Kapımız her fikre açık.” sloganıyla İstanbul Bağdat Caddesi’nin müjdesini veren apple.com, bu mağazanın Avrupa’daki en büyük mağaza olmasının yanı sıra, büyük bir bahçeye de sahip olma özelliği olacak.

Bağdat Caddesi Apple Store Ne Zaman Açılacak?

Önümüzdeki aylarda açılacağı tahmin edilen ancak net olarak hangi tarihte açılacağı bilinmeyen Bağdat Caddesi Apple Store, Apple Akasya çalışanları tarafından, açılışına 2-3 hafta kala, destek alacak. Avrupa’nın en büyük Apple Store olma özelliği ile Bağdat Caddesi’ni renklendirecek olan bu mağaza, 2 katlı olacak ve misafirlerine özel bir bahçeye de sahip olacak.

apple store bağdat caddesi

Sektörden güncel haberler için; miksermedya.com

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

No Comments

Leave A Comment