Mikser Medya
loading...
La Casa De Papel Final Sezonu Çekimleri Tamamlandı

La Casa de Papel Final Sezonu Çekimleri Tamamlandı

La Casa de Papel, İngilizcesi The House of Paper (Kâğıttan Ev) olarak çevrilen ama Netflix’te Money Heist olarak yayımlanmış bir İspanyol soygun-suç-dram dizisidir. Álex Pina tarafından yaratılmış La Casa de Papel, dünya çapında kendini sevdirmeyi başarmış ve 2018 yılında, Netflix’te anadili İngilizce olmayan en çok izlenen dizi olmuştur.  Diziyi bu kadar başarılı yapansa kendi türündeki diğer yapımlara göre farklı bir kurguya ve anlatım tarzına sahip olması. The Professor (Álvaro Morte) tarafından hazırlanmış İspanya Kraliyet Darphanesi ’ne ve İspanya Merkez Bankası’na yapılacak olan iki büyük soygunu konu alan La Casa de Papel, soygun türünün alışılmış yapısını altüst ederek olayları İspanyol bir kadının perspektifinden anlatıyor.

La Casa de Papel’in Yayın Haklarına Sahip Platfom Netflix İzleyicilerini Duygulan Paylaşımda Bulundu

Başta toplam 15 bölüm iki kısımdan oluşması tasarlanmış La Casa de Papel dizisi, hakları Netflix tarafından satın alındıktan sonra 5 kısma ayrıldı. 2020’de Netflix, dizinin final sezonu olacak 5. kısmın çekimlerine başlanacağını duyurmuştu. 14 Mayıs 2021’de Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla ise çekimlerin tamamlandığının haberini verdi. “Hırsız olarak başladılar, aile olarak tamamlıyorlar. Hikâyenin bir parçası olan tüm hayranlara teşekkürler. Ve hikâyenin sonu, 5. kısım çekimleri tamamlandı.” sözleriyle de La Casa de Papel izleyicisini duygulandırdı.

La Casa de Papel’in Final Sezonu Ne Zaman Yayımlanacak

Son sezonun ne zaman yayımlanacağına dair henüz herhangi bir açıklama yapmayan Netlix’in önümüzdeki günlerde sevindirici haberi vermesini La Casa de Papel hayranları sabırsızlıkla bekliyor.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 4 Ortalama: 5]

No Comments

Leave A Comment