Mikser Medya
loading...

Marvel Studios, Yeni Filmi Eternals’ın Fragmanını Paylaştı

İçinde bulunduğumuz yüzyıla bakacak olursak dünyanın sonunun gelişini hızlandıran en büyük etkenin insanlık olduğunu görebiliriz. Sinema sanatı gibi görsel sanatlar bu konuya değinerek insanlığın dikkatini çekmeye çalışıyorlar. Sinema sanatsal bir alan olmaktan çok aynı zamanda toplumsal konulara değinen bir eğitmen ve bir ayna olma niteliğini taşıyor. Bu ayna, biz insanların içindeki ve ötesindeki korkunç ve karanlık tarafı da gösteriyor çoğu zaman.

Marvel dünyası, başarıyla oluşturulmuş, çizgi romanlardan uyarlanmış, sinematografisi ve oyunculuğu çok başarılı olan, dünya çapında adını duyurmuş bir film stüdyosu. Yıllardır birçok filmiyle gişe rekoru kırmış olan Marvel Studios, 7’den 70’e herkesin ilgiyle izlediği Marvel filmlerini, güçlü senaryosu, sağlam oyuncu kadrosu ve film ekibiyle unutulmaz hale getirdi. Marvel filmlerini bu kadar başarılı yapan şeylerden birisi, ucu bucağı olmayan geniş bir hayali evreni kapsaması ve aynı zamanda insanlığa ayna tutarak insanların kendilerinden bir parça görmelerini sağlaması. Geçmişte vizyona giren birçok filmi tekrar tekrar izlenirken, hayranları yeni gelecek filmleri de merakla beklemekteler. Covid-19 nedeniyle vizyona girecek birçok filmini ertelemek zorunda kalan Marvel Studios, bugünlerde birçok ülkenin normalleşmeye başlamasıyla, yeni filmi Eternals’ın fragmanını paylaşarak filmin vizyon tarihini de duyurdu.

Marvel'ın Yeni Filmi Eternals'ın Vizyon Tarihi Belli Oldu

Fragmanı izlemeye dünyanın sonunun geldiğinin sinyalini veren bir şarkıyla başlıyoruz. Fragmanın ilk 50 saniyesi, insanların avcılık dönemine geri dönmüş gibi gözüken kıyafetleri ve yaşam alanları, kurumuş ve ağaçsız bir toprak ve gri bir gökyüzüyle, medeniyetin çöktüğünü ve dünyanın sonunun yaklaştığını gösteriyor. “Yıllarca izledik.” diyerek söze giriyor Ajak isimli karakter. “İlerlemelerine yardım ettik ve harikalar yarattıklarını gördük” diyerek devam ediyor. Dünya verimli topraklarını, su kaynaklarını ve bitki örtüsünü kaybetmişken, Eternals, insanlığı kurtarmak ve medeniyeti yeniden inşa etmek için yardıma geliyor. Dünya’dan olmayan, ebedi bir uygarlık olan Eternals, insanlığı kurtaracak mucizelerle dünyaya adım atıyor.

Marvel'ın Yeni Filmi Eternals'ın Vizyon Tarihi Belli Oldu

Marvel’ın yeni filmi Eternals’ta birçok ünlü isimle karşılaşıyoruz. Amerika’nın en ünlü oyuncularından Angelina Jolie, adını Game of Thrones dizisiyle duyurmuş Kit Harington, Frida filminde harika bir oyunculuk sergilemiş Salma Hayek, Cinderella filmindeki Prince Charming rolüyle tanıdığımız Richard Madden, komedyen ve senarist Kumail Nanjiani, Güney Kore’nin en başarılı aktörlerinden Ma Dong-Seok ve Captain Marvel’da Doctor Minerva rolüyle Marvel dünyasına adım atmış olan Gemma Chan gibi isimler Eternals’ın oyuncu kadrosunda yer alıyor. Eternals filminin yönetmen koltuğunda ise, bu seneki ödül törenlerinin gözdelerinden olan Nomadland filminin yönetmeni Chloé Zhao otuyor.

Marvel'ın Yeni Filmi  Eternals'ın  Vizyon Tarihi Belli Oldu

Avengers serisinden sonra bizi yepyeni bir kadroyla karşılayacak olan Marvel, Eternals filminin vizyon tarihini 5 Kasım 2021 olarak duyurdu.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

No Comments

Leave A Comment